ЖК Артеміда

КРАТКО
Цена, за м2
от грн. /м2

Адрес
Украина, Киев, вул. Генерала Жмаченко
Строит
УКРБУД
Сдача в эксплуатацию
2-й квартал 2015 г., квартиры проданы
Класс
Эконом
Метро
-
Карта
Информация о доме
Комплекс бізнес-класу «Артеміда», створений за індивідуальним проектом. Архітектурне рішення будівлі - це неповторний стиль, що ввібрав в себе найкраще з архітектури двадцятого століття.
 
«Артеміда» розташовується поряд з парком Перемоги — в одному з зелених куточків Києва, складається з двох будинків - 10 і 25 поверхового, об'єднаних спільною основою. Сучасний, оригінальний та раціональний підхід в архітектурному рішенні житлового комплексу є його головною перевагою. Два будинки об'єднані єдиною стилістикою та концепцією виконання, що гармонійно поєднує їх між собою. При його створенні було докладено максимум зусиль, щоб просторі квартири в житловому комплексі «Артеміда» були не черговою новобудовою столиці, а стали саме тим місцем, де Вам захотілося б жити!
 
Завдяки розвиненій інфраструктурі мікрорайону Ваше життя в ЖК «Артеміда» буде зручним та комфортним. Комплекс знаходиться в 10 хвивинах пішої прогулянки від м. Дарниця. Район забезпечений всією необхідною інфраструктурою - супермаркетами, дитячими садами, школами, відділеннями банків, перукарнями, аптеками та іншими важливими об'єктами
 
Відділ продажу: (044) 337-25-07
http://www.jk-artemida.com.ua/
КОНТАКТЫ
Сайт застройщика
E-mail
-
Телефон
На сайте застройщика. Перейти
СТАТИСТИКА ИЗМЕНЕНИЯ ЦЕНЫ
ход строительства

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: