Тека відчистить все

Тека відчистить все Тека відчистить все
У печеної їжі є багато шанувальників. Цей спосіб приготування їжі дозволяє зберегти в продуктах максимум корисних речовин. Але є у нього і один суттєвий недолік . Чищення духових шаф — процес досить трудомісткий. Впоратися з ним допоможе інноваційне рішення від компанії Teka — система Teka Hydroclean®.
 
Teka Hydroclean® — екологічно дружня система очищення з прогресивною технологією застосування пари на емальованих стінках та деках духових шаф, яка видаляє бруд від приготування їжі у найбільш швидкий, легкий, безпечний та економний спосіб. Процес очищення духових шаф з технологією Teka Hydroclean® потребує лише 1 склянку води, займає рекордні 24 хвилини і проходить за умови мінімального нагріву духової шафи, низького споживання електроенергії — і без застосування жодних миючих засобів.
 
Після приготування м’яса, риби або страв з підливою на деко або на нижній поверхні духової шафи зазвичай залишається бруд, який важко відмити. Процес очищення Teka Hydroclean® допоможе почистити духову шафу без зайвих зусиль. Після приготування страви треба почекати, поки духова шафа вистине (функцію Teka Hydroclean® рекомендується застосовувати при охолодженій духовій шафі). Бруд та жир, що залишився від запікання, треба залити однією склянкою (200 мл) холодної води. Вода наливається на брудне деко або на нижню поверхню духової шафи, в залежності від того, на чому готували страву. Після цього необхідно увімкнути функцію Teka Hydroclean® — вона має спеціальну позначку у вигляді кількох краплинок пари на панелі керування. Ця функція займає лише 24 хвилини — 20 хвилин очищення та 4 хвилини до повного охолодження духової шафи. Потім треба відкрити духову шафу і звичайною кухонною ганчіркою — без застосування жодних хімічних миючих засобів, і навіть без звичайного мила, без тертя та зайвих зусиль, за одну хвилину витерти залишки бруду. Чиста духова шафа придатна до наступного використання.
 
В порівнянні з іншими системами очищення духових шаф, система очищення Teka Hydroclean® від Teka займає найменше часу, використовує найменше електроенергії і не потребує миючих засобів, що значно заощаджує час та гроші споживачів, а також позитивно впливає на здоров’я людей та оточуюче середовище.
 
Система очищення духових шаф Teka Hydroclean® була протестована провідною лабораторією TUV Rheinland (Німеччина) та отримла відповідний сертифікат, що підтверджує інноваційність системи очищення Teka Hydroclean®, а також якість, надійність та безпеку духових шаф Teka, які обладнані цією системою.
 
Система Teka Hydroclean® присутня в декількох моделях духових шаф нової серії Ethos від Teka, що втілює мінімалістичний легкий дизайн, який пасує до більшості сучасних стилів дизайну та архітектури.

Екскурс в минуле:
У 30х роках ХХ-го століття в Німеччині почав функціонувати відомий завод з виробництва виробів з високоякісного металу. Тоді й почалася, власне, історія тепер вже всесвітньовідомої компанії ТЕКА. Раковини і змішувачі — це перше, що виготовляла фірма ТЕКА, приділяючи масу уваги і дбайливості до винаходу кожного виробу. З кожним наступним твердим кроком компанія ТЕКА стала збільшувати кількість виготовлюваної продукції і категорій товарів. При цьому виробництво TEKA істотно розширювалося.
Після другої світової війни заводу вдалося повністю відновити свою роботу і набрати величезні обороти. Великий успіх почався у виробництві якісних товарів фірми TEKA завдяки особливим технологіям, яскравим дизайнерським рішенням, а також відмінній якості виробів.
На сьогоднішній день компанія TEKA має 13 виробничих підприємств в Європі, 2 фабрики в Америці і 2 фабрики в Азії, що дозволяє поширювати продукцію TEKA по всьому світу.
Вироби TEKA — це і величезний асортимент вбудовуваної великої побутової кухонної техніки, а також якісної дрібної. А також раковини, змішувачі, інші кухонно-ванні приналежності, переважно з нержавіючої сталі. В даний час компанія TEKA пропонує Вам найширший вибір вбудовуваної кухонної та іншої побутової техніки. Продукція від компанії TEKA володіє найвищою якістю і технологіями. Компанія TEKA виготовляє побутову техніку, використовуючи найкращі матеріали. TEKA ніколи не стоїть на місці і постійно вдосконалює вже наявні моделі і розробляє нові. Виробництво техніки реалізується на новітньому обладнанні, здійснюється жорсткий контроль якості продукції, що випускається. Вся техніка, що пропонується компанією TEKA, володіє гарантованою якістю та реальною довговічністю.
Техніка ТЕКА є гідним вибором всіх тих, хто цінує справжню європейську якість і комфорт.
Якщо Ви хочете купити побутову техніку високої якості, ТЕКА — найкращий вибір на сьогоднішній день!

 
Почитать последние новости на рынке недвижимости можно тут.
Ознакомиться с актуальными предложениями по продаже квартир и домов можно здесь.
Посмотреть другие статьи на тему жилой и загородной недвижимости.
Комментарии

Все новостройки на mirkvartir.ua

ЖК Новопечерские Липки
ЖК Новопечерские Липки
Цена: от 63618 грн./м2
Сдача в эксплуатацию: Введен в эксплуатацию
ЖК Бестужевские Сады
ЖК Бестужевские Сады
Цена: от 191000 грн./м2
Сдача в эксплуатацию: -
ЖК Бестужевские Сады
Перейти на сайт
ЖК Министерский
ЖК Министерский
Цена: от 18000 грн./м2
Сдача в эксплуатацию: введен в эксплуатацию
Енергополь Україна
Перейти на сайт